شماره یاب

شماره یاب و مزاحم یاب حرفه ای

شماره یاب و مزاحم یاب حرفه ای

این برنامه شماره یاب نسخه ایرانی تروکالر و نامبربوک است. ترو کالر و نامبر بوک دو برنامه خارجی بودند که از دسترس خارج شده و به جای آنها مزاحم یاب حرفه ای و شماره یاب حرفه ای تروآیدی کالر معرفی شده است. مزاحم یاب و شماره یاب تروآیدی کالر، بانک جامعی از شماره تلفن را دارا است و به شما کمک کنند تا نام شخص تماس گیرنده را پیدا کنید.

تروآیدی کالر بهترین برنامه شماره یاب و مزاحم یاب آنلاین رایگان، جایگزین برنامه های مشابه خارجی است. با نصب این برنامه شماره یاب با اسم، به راحتی می توانید شماره های مزاحم را تشخیص داده و بلاک کنید تا از شر تماس های ناخواسته افراد رهایی یابید.

برای جستجوی شماره ناشناس در تروآیدی کالر سه فرصت برای استفاده رایگان در نظر گرفته شده است. این برنامه شماره یاب دارای دیتابیسی با بیش از 60 میلیون شماره تلفن همراه است که تقریبا تمامی شماره های اپراتورهای تلفن همراه را دارا می باشد.

شناسایی شماره ناشناس

در این برنامه شماره ناشناس یاب، بیش از ۶۰ میلیون شماره تلفن از خطوط ایرانسل، همراه اول، رایتل، … وجود دارد که به راحتی می تواند شماره موبایل جستجو شده را پیدا کند. با این برنامه می توانید از شر تماس های بازاریابی، تماس های رباتی، تماس افراد مزاحم، تماس های ناشناس راحت شوید و با بلاک کردن اینگونه تماس ها از تماس مجدد آنها جلوگیری کنید.

این برنامه مزاحم یاب آنلاین قابلیت نمایش نام فرد تماس گیرنده را درست در زمان تماس با شما دارد. به محض تماس با شما، شماره تماس گیرنده را از بانک اطلاعاتی خود جستجو نموده و این برنامه مزاحم یاب رایگان (تا ۳ بار استفاده) نام فرد تماس گیرنده را به شما نمایش می دهد. این برنامه شماره یاب آنلاین به صورت هوشمند، جزو برنامه های شماره یاب پیشرفته رایگان اندروید است که تا 3 بار تست رایگان را دارد.

شماره یاب آنلاین پیشرفته

مطمئنا برای شما اتفاق افتاده است که یک تماس از یک شماره ناشناس داشته‌اید و در پاسخ به آن مردد بوده اید. یا یک شماره ناشناس در گوشی شما ذخیره شده است ولی اسم آن را نمی دانید.

شماره یاب آنلاین و مزاحم یاب تروآیدی کالر با توجه به قابلیت شناسایی شماره های ناشناس به شما کمک می‌کند نام شماره ذخیره شده را شناسایی کنید و اطلاعات آن را دریافت کنید.
این مزاحم یاب آنلاین رایگان برای ۳ بار اول استفاده است.

شماره یاب آیفون

در سایت تروآیدی کالر، به عنوان سایت مزاحم یاب حرفه ای، برای سهولت استفاده کاربران IOS و دسکتاپ، نسخه تحت وب این برنامه نیز تهیه شده است که در بالای صفحه و کلیک بر روی جستجوی آنلاین شماره دردسترس است.

شماره یاب با اسم

در سایت شماره یاب true-caller.ir با ورود به بخش جستجوی آنلاین شماره، می توانید نام فرد را نیز جستجو کنید تا شماره مخاطب موردنظر را بدست آورید.